Archiwum - czerwca 2014

linkologia.pl spis.pl

Dostałam dzisiaj nagrodę od prezydenta miasta za konkurs recytatorski, staram się uczyć i reprezentuję coś sobą i chcę coś w życiu osiągnąć. Nie mam  wcale problemów z podstawowymi czynnnościami dnia codzniennego i mogę coś w życiu osiognąć! Nie słucham to co rodzice mówią.

karolinafen : :

Nowe Władze w stowarzyszeniu.  Komentarze (0)
22. czerwca 2014 12:49:00
linkologia.pl spis.pl

Dowiedziałam się, że będą nowe władze w stowarzyszeniu dla dzieci i młodzieży słabowidzących i niewidomych. Przypominam, że stowarzyszenie mieści się u w Specjalnym Ośrodku szkolnowychowawczym dla dzieci i młodzieży słabowidzącej imienia Profesor Zofi Senkowskiej w Lublinie. Są też przyjmowane dzieci z innymi niepełnosprawnościami, ale na pierwszym miejscu jest wzrok. Zapraszam na stronę internettową www.blizejswiata.org.pl, a także na stronę mojej szkoły. www.sosw.lublin.pl. Tam jest na stronie szkoły wszystko o ośrodku  i mogą przychodzić nowi uczniowie z orzeczeniem specjalnego kształcenia i oczywiście na początku z niepełnosprawnością wzroku i też z dodatkową niepełnosprawnością, ale na pierwszym miejscu jest wzrok.

karolinafen : :

Prośba.  Komentarze (0)
21. czerwca 2014 10:02:00
linkologia.pl spis.pl

Prośba do wszystkich fanów facebooka. Na stronie drugi oddech wsparcia psychologicnopedagogicznego dodano zdjęcie fundacji o małym chłopcu walczącym z nowotworem. Proszę o udostępnianie linku i polubienie strony. Więcej informacji na stronie drugi oddech wsparcia psychologicznopedagogicznego. Naprawdę warto pomagać.

karolinafen : :

Oszczędności.  Komentarze (0)
19. czerwca 2014 12:27:00
linkologia.pl spis.pl

Słyszałam, że niewidomi nie będą mogli jeździć komunnikacją miejską zadarmo. Tylko n będą musieli płacić bilet ulgowy, a opiekun cały. Nie będą honorować legitymacji z PZN. Czy państwo musi oszczędzać na niepełnosprawnych i zarabiać na ludzkiej krzywdzie!

karolinafen : :

Fajnie.  Komentarze (0)
18. czerwca 2014 09:54:00
linkologia.pl spis.pl

Słyszałam o klubie sportowym niewidomych Ikar w Lublinie. Fajnie, ale dodatkowo dla rozrywki, ale nie zastąpi to nauki. Mogę sobie chodzić na zajęcia dodadkowe sportowe, ale chcę się też dalej uczyć.

karolinafen : :

Wakacje.  Komentarze (0)
17. czerwca 2014 10:06:00
linkologia.pl spis.pl

Dawno nie pisałam, bo wcześniej zrobiłam sobie wakacje. Byłam w Szczawnicy w Górach. W Pieninach. Miałam ładną pogodę, dużo chodziłam i przez dwa tygodnie mogłam zrelaksować się i wypocząć.

karolinafen : :

Jesteem ostrożna.  Komentarze (0)
01. czerwca 2014 08:33:00
linkologia.pl spis.pl

Jestem ostrożna pod względem implantów i innych rzeczy, które miałyby Mi pomóc w poprawie wzroku. Dopuki lekarz Mi nie powie, że to jest dla Mnie niczego się nie podejmuje. Na temNa temat swojej ukochanej szkoły do, której chodzę i chciałabym jeszcze chodzić i planów i marzeń o, których pisałam wcześniej będę pisać również później.

karolinafen : :